X
Piegāde : Lūdzu, izvēlēties adresi
Valsts  
Rajons
  
  
Cart Loading

TIENS Cinks

Cinks nodrošina veselīgu ādu, matus un nagus, veicina smadzeņu un dzimumhormonu darbību
PV: 13,50
BV: 13,50
Iegādāties Iestāšanās komplektu

Šobrīd uz laiku būs pieejams tikai cinks, kas ražots Ķīnā.
Ņemiet vērā, ka cinka formā ir atšķirība: Ķīnā ražotais cinks ir cinka laktāta formā, Eiropā ražotais cinks - cinka bisglicināta formā.
Cena, BV / PV nemainās.

 

Ne velti cinks tiek dēvēts par dzīvības un skaistuma elementu. Šim mikroelementam ir būtiska nozīme dažādos organisma procesos. Tas nodrošina veselīgu ādu, matus un nagus, veicina smadzeņu un dzimumhormonu darbību. Tādēļ nav pārsteidzoši, ka cinka trūkuma gadījumā organisms nespēj atbilstoši funkcionēt. TIENS Zinc preparāts palīdz noturēt to nepieciešamajā līmenī.

APRAKSTS

Cinks ir viens no tiem mikroelementiem, kas nepieciešams organisma un vairāk nekā 200 dažādu enzīmu (tajā skaitā proteīnu, DNS un RNS sintēzei) darbībai, kā arī tas atbilsd par pareizu šūnu dalīšanos. Šī iemesla dēļ cinks ir īpaši nozīmīgs augļa attīstībai, jo tas, piemēram, var novērst nervu caurulītes defektu veidošanos.

Tāpat cinks palīdz noturēt atbilstošo A vitamīna līmeni asins plazmā, kas būtiski labai redzei. No cinka ir atkarīgs veselīgs izskats, jo tas nodrošina pareizu ādas un gļotādas darbību. Tā trūkumu organismā ir viegli pamanīt – rodas ādas problēmas, mati un nagi zaudē mirdzumu un kļūst trausli.

Cinks ir nepieciešams daudziem hormoniem, it sevišķi augšanas hormoniem vai gonadotropīna — tie atbilst par pareizu ģenitāliju attīstību (īpaši zēniem). Vēl cinks ir nepieciešams aizkuņģa dziedzera un vairogdziedzera darbībai. Tas piedalās insulīna uzglabāšanā un tiroksīna (T4) pārveidošanā trijodtironīnā (T3). Vairogdziedzera izstrādātais tiroksīns nosaka vielmaiņas ātrumu. Organisms cinku galvenokārt uzņem pārtikas veidā. Lielākais cinka daudzums ir teļa gaļā, cūkgaļā un vistu aknās, jūras veltēs (piemēram, austerēs un krabjos), pākšaugos, pilngraudu maizē, ķirbja sēklās, riekstos, olās, sarkanajā gaļā, putraimos un sierā, kura gatavošanā pievienoti recināšanas fermenti. Veģetārieši, grūtnieces, gados vecāki cilvēki, bērni un tie, kas patērē daudz saldumu, ietilpst cinka nepietiekamības riska grupā.

Tādā gadījumā ir nepieciešams ne tikai sabalansēts uzturs, bet arī papildu uztura bagātinātāji.

Preperāts TIENS Zinc palīdzēs noturēt pareizu cinka līmeni organismā.

SASTĀVS

Preparāts satur cinku helātu formā - cinka bisglitināts, kas viegli uzsūcas organismā. Vēl preparātam ir pievienota glikoze un proteīna pulveris. Tas ir gatavots no vistu olām, kam ir visaugstākā bioloģiskā vērtība, augstāka nekā citiem proteīnu veidiem, jo satur lielu daudzumu aminoskābju. Tās savukārt nepieciešams kopā uzņemt ar ēdienu.

 

PRODUKTA IEDARBĪBA

Preparāta sastāvā esošās vielas:

  • uzlabo matus un nagus un veicina to augšanu,
  • pozitīvi ietekmē ādu (novērš pūtīšu veidošanos, samazina pārmērīgu tauku dziedzeru izdalījumu veidošanos, paātrina brūču dzīšanu un palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa, kas paātrina novecošanu),
  • stiprina organisma dabīgās aizsargspējas,
  • pozitīvi ietekmē redzi,
  • veicina liesas darbību,
  • uzlabo garšas sajūtu un veicina ēstgribu,
  • var uzlabot atmiņu un uztveri,
  • saskaņā ar tradicionālo ķīniešu medicīnu uzlabo libido. Uzlabo vīriešiem prostatas darbību un veicina testosterona izstrādi, kā arī būtiski ietekmē spermas izstrādi un dzīvotspēju.

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI

2-4 kapsulas dienā pēc ēšanas.