X
Piegāde : Lūdzu, izvēlēties adresi
Valsts  
Rajons
  
  
Cart Loading

TIENS Daudzfunkcionāla ierīce galvai

Spēj līdzsvarot asinsspiedienu organismā
PV: 126,00
BV: 98,00
Iegādāties Iestāšanās komplektu

Šajā ierīcē veiksmīgi apvienotas ķīniešu tautas medicīnas gudrības ar mūsdienu tehnoloģijām, radot pavisam jaunu pieeju cilvēka veselības uzlabošanai. TIENS daudzfunkcionālā ierīce ir "gudrs" mikrodators ar vienu mikroshēmu, kas spēj līdzsvarot asinsspiedienu organismā, koriģējot galvas elektriskā potenciāla starpību un novēršot tā novirzes no normas.

Turklāt ar lāzera starojuma palīdzību ierīce spēj uzlabot asins mikrocirkulāciju sirds un asinsvadu sistēmā un novērst šīs sistēmas saslimšanu rašanos. Vibrējošās masāžas funkcija rada patīkama komforta sajūtu un koriģējot galvas elektrisko potenciālu, mazina smadzeņu nogurumu un uzlabo atmiņu.

Palīdz aizkavēt sirds un asinsvadu slimību rašanos

TIENS Daudzfunkcionālajā ierīcē izmantots zemas intensitātes lāzers (ar 650-nanometru viļņa garumu un 5-milivatu jaudu). Tam piemīt plaša spektra bioloģiska iedarbība: tas spēj samazināt asins viskozitāti un  trombocītu skaitu, novēršot trombu veidošanos; spēj uzlabot mikrocirkulāciju; palīdz samazināt brīvos radikāļus un noregulēt imūnsistēmas darbību.

Palīdz aizkavēt matu izkrišanu un novērst plikpaurību

Zemas intensitātes lāzera iedarbība uz galvas ādu spēj ievērojami palielināt asins kapilāru un kolagēnu šķiedru spēju atjaunoties, kā arī uzlabo un veicina vielmaiņas procesus matu folikulu šūnās, kas attiecīgi veicina matu atjaunošanos un novērš to izkrišanu. Lāzera iedarbība spēj samazināt dermatīta, piem., seborejiskā dermatīta pazīmes.

Masāža uzlabo veselību

Saskaņā ar ķīniešu tautas medicīnas atziņām par meridiāna un enerģijas kanālu darbību, masējot akupunktūras punktus galvā, tiek nodrošināta netraucēta un vienmērīga plūsma kanālos. Ierīce spēj efektīvi mazināt reiboņus un galvassāpes, kas radušās smadzeņu pārslodzes rezultātā; tā mazina smadzeņu nogurumu, stiprina atmiņu, veicina smadzeņu darbību un novērš slimību rašanos.

Biostrāvu regulēšana

TIENS daudzfunkcionālā ierīce galvai spēj droši, ātri un viegli atjaunot elektriskā potenciāla līdzsvaru. Tās darbības princips balstās uz spēju koriģēt bojāto šūnu elektrisko potenciālu ar biostrāvu palīdzību, kā rezultātā biostrāvu līdzsvars tiek atjaunots visā ķermenī.

Uzmanību:

Šī ierīce nav ieteicama cilvēkiem ar elektroniskiem implantiem, piemēram, sirds elektrokardiostimulatoru, grūtniecēm, cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem vai nieru mazspēju, kā arī tiem, kuri ir alerģiski pret šo ierīci."

Asinsspiediena regulēšana

Ar "ķemmēšanas" funkcijas palīdzību ierīce var noregulēt un atjaunot galvas elektrisko potenciālu normālā, veselīgā stāvoklī. Ierīcē izmantotā plūsma aktivizē cilvēka organisma enerģijas plūsmu, palielinot negatīvo lādiņu. Tā var ātri atgriezt traucētu, izjauktu vai pataloģisku plūsmu normālā, veselīgā stāvoklī. Ierīce var mazināt asins viskozitāti un atbrīvot artēriju iekšpusi no kaitīgām vielām, kas tajās uzkrājušās, tā regulē arī asinsspiedienu.

TIENS daudzfunkcionālā ierīce galvai ne tikai spēj pazemināt asinsspiedienu, bet hipotonijas gadījumā arī to paaugstināt līdz normālam līmenim, jo ierīces ārstnieciskā iedarbība izpaužas spējā noregulēt cilvēka organisma elektrisko potenciālu.