X
Piegāde : Lūdzu, izvēlēties adresi
Valsts  
Rajons
  
  
Cart Loading

TIENS daudzfunkcionāls ledusskapja attīrītājs

Ļoti efektīva un ekonomiska ierīce, kura jāuzlādē no rozetes tikai vienu reizi mēnesī.
PV: 99,00
BV: 77,00
Iegādāties Iestāšanās komplektu

Vai arī jums raizes sagādā nepatīkams aromāts ledusskapī, kurpju plauktā, skapī vai tualetē? To ir iespējams novērst ar TIENS daudzfunkcionālā ledusskapja attīrītāja palīdzību. Ierīces darbības pamatā izmantota ozona dabiskā spēja ļoti ātri oksidēties, tādēļ, lietojot šo ierīci, iespējams atbrīvoties no nepatīkamām smakām, dezinficēt telpas un ilgāk saglabāt ēdienu svaigu.

TIENS daudzfunkcionālais ledusskapja attīrītājs ir moderna, maza, ērti pārnēsājama un viegli lietojama ierīce, kurā apvienoti biotehnoloģiju, elektronikas un mehānikas principi, lai ar vienas gudras mikroshēmas palīdzību veiksmīgi izmantotu ozona (O3) vērtīgās īpašības reālajā dzīvē. Ierīces darbībā tiek izmantota ozona dabiskā spēja ātri oksidēties un ar šī procesa palīdzību atbrīvoties no nepatīkamām organiskas un neorganiskas izcelsmes smakām ledusskapī, kurpju plauktā, skapī vai tualetē. Tā nedarbojas kā tradicionālie gaisa atsvaidzinātāji, izsmidzinot telpā patīkamu aromātu, šī ierīce “iznīcina” smakas. Turklāt ievietojot to ledusskapī, ir iespējams ilgāk saglabāt ēdienu svaigu, iznīcināt baktērijas un patogēnās sēnītes.

Ierīcei ir trīs darbības režīmi, kas paredzēti lietošanai dažādos apstākļos. Tā ir ļoti viegli ieslēdzama ar vienas on/off pogas palīdzību.

TIENS daudzfunkcionālais ledusskapja attīrītājs ir ļoti efektīva un ekonomiska ierīce, kura jāuzlādē no rozetes tikai vienu reizi mēnesī.

 

Ozons (O3) ir skābekļa forma, kuram ir par vienu skābekļa atomu vairāk nekā parastajam atmosfēras skābeklim (O2), kuru mēs elpojam. Ozons dabīgi veidojas stratosfērā, kur uz skābekli iedarbojas ultravioletā gaisma vai augsta sprieguma zibens. Stratosfērā skābekļa molekulas atdalās, veidojot atsevišķus skābekļa atomus (O1). Šī “klīstošie” skābekļa atomi vēlāk savienojas ar citām skābekļa molekulām, veidojot ozonu.

Ozons ir ideāls, dabas radīts attīrītājs. Tas ļoti ātri reaģē, savienojas ar skābekli un sadala organiskas vielas. Kad ozons saduras ar citu organisku vai neorganisku savienojumu, viens tā skābekļa atoms atdalās, pievienojas šim savienojumam un oksidē (attīra) to.

Ierīcei ir trīs darbības režīmi, kas paredzēti lietošanai dažādos apstākļos. Tā ir ļoti viegli ieslēdzama ar vienas on/off pogas palīdzību.

TIENS daudzfunkcionālais ledusskapja attīrītājs ir ļoti efektīva un ekonomiska ierīce, kura jāuzlādē no rozetes tikai vienu reizi mēnesī.

 

IEDARBĪBA

TIENS daudzfunkcionālais ledusskapja attīrītājs:

  • iznīcina (nevis tikai nomaskē kā tradicionālie gaisa atsvaidzinātāji) nepatīkamus organiskus un neorganiskus aromātus ledusskapī, kurpju plauktos, skapjos un tualetēs
  • palīdz ilgāk saglabāt produktus svaigus, ievietojot ledusskapī
  • uztur ledusskapi tīru, aizkavējot patogēno baktēriju un sēnīšu augšanu