X
Piegāde : Lūdzu, izvēlēties adresi
Valsts  
Rajons
  
  
Cart Loading

TIENS Kordiceps kapsulas

Invigoration of the body's natural defenses.
PV: 31,68
BV: 31,68
Iegādāties Iestāšanās komplektu

Kordiceps, „brīnumainās sēnītes”, īpašības Ķīnas medicīnā ir zināmas jau kopš seniem laikiem. Jaunākie zinātniskie pētījumi apstiprina apgalvojumus, kas norāda uz daudzajām labajām Cordyceps sinensis īpašībām, piemēram, spēju paaugstināt organisma dabiskās aizsargspējas, ķermeņa funkcijas un kopējo labsajūtu.

APRAKSTS

Kopš 2007. gada Cordyceps sinensis zinātnē ir pazīstama kā Ophiocordyceps sinensis, bet tautā to sauc par kāpursēni vai vienkārši kordicepu. Siltajos mēnešos tā aug tāpat kā citas sēnes, taču ziemā kļūst par dažu kožu sugu kāpuru mājvietu. Lai izdzīvotu, sēne nogalina un mumificē šos kāpurus, un pēc tam no tiem barojas. Kordiceps aug Tibetā un Nepālā 3-5 tūkstošu metru augstumā virs jūras līmeņa.

Šo sēni apmēram pirms pusotra tūkstoša gadu atklāja Himalaju gani un ātri atrada tai lietojumu Ķīnas medicīnā ‒ to lieto augu izcelsmes zāļu izgatavošanā, galvenokārt kā uzmundrinošu, pretnovecošanās līdzekli, kas novērš demenci un uzlabo fizisko stāvokli. Tās nelielā pieejamā daudzuma un „brīnumaino” spēju dēļ kordiceps cena bija ļoti augsta. Senajā Ķīnā to varēja atļauties tikai imperatora galms un aristokrāti. Mūsdienās šo „brīnumaino sēni” audzē bioreaktoros. Gada ražošanas apjoms ir skaitāms miljonos tonnu, tāpēc tagad labumu no tās unikālajām īpašībām var baudīt ikviens.

TIENS ražo šo ievērojamo uztura bagātinātāju, izmantojot augsti attīstītas biotehnoloģijas un vienlaicīgi saglabājot dabisko auga saturu.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS

Galvenās TIENS Kordiceps kapsulas sastāvdaļas ir kordicepīns un adenozīns ‒ aktīvās vielas, kuru klātbūtni sēnītē nosaka to audzēšanas kvalitāte. Tās var ietekmēt dažādus bioloģiskus procesus, piemēram, enerģijas transportu starp šūnām. Citas aktīvās sastāvdaļas ir polisaharīdi, kordicepiskās skābes un A, B, C, E vitamīni, superoksīda dismutāze (SOD), kā arī cinks, selēns, magnijs, dzelzs un kālijs.

IEDARBĪBA

  • Uzlabo organisma vispārējo izturību.
  • Uzlabo apetīti, kas ir īpaši labvēlīgi atveseļošanās laikā.
  • Aktivizē, palielina izturību, mazina nogurumu, kas var palīdzēt uzlabot sporta sniegumu.
  • Piemīt pretvīrusu un antibakteriālas īpašības pret, piemēram, Staphylococcus aureus.
  • Palīdz līdzsvarot glikozes vielmaiņu asinīs.
  • Labvēlīgi ietekmē elpošanas sistēmu, īpaši plaušu funkcionālo efektivitāti un skābekļa izmantošanu (paātrina šūnu adaptāciju zemam skābekļa līmenim).
  • Uzlabo vīriešu potenci.

DOZĒŠANA

1 – 2 kapsulas preparāta divas reizes dienā. Preparāts jālieto tukšā dūšā starp ēdienreizēm, uzdzerot siltu ūdeni.

Neto svars: 100 kapsulas

SVARĪGA PIEZĪME

Uztura bagātinātāju nedrīkst lietot grūtnieces un mātes, kas bērnu zīda ar krūti, kā arī bērni līdz 12 gadu vecumam.

TIENS Kordiceps kapsulas preparāts var traucēt dažu imūnsupresīvo līdzekļu (medikamentu, kas samazina imūnsistēmas aktivitāti, piemēram, transplantāta, atgrūšanas profilaksei) darbību, tāpēc vienmēr informējiet savu ārstu par tā lietošanu.