X
Piegāde : Lūdzu, izvēlēties adresi
Valsts  
Rajons
  
  
Cart Loading

TIENS Nutri-Shape Block

Hitīn-glukāns ir dabīga šķiedrviela, kura spēj gremošanas traktā piesaistīt taukus un samazināt to uzsūkšanos, tādējādi nodrošinot slaidāku vidukli un vispārēju labsajūtu.
PV: 16,10
BV: 16,10
Iegādāties Iestāšanās komplektu

Pētījumi visā pasaulē pierāda, ka strauji pieaug to cilvēku skaits, kuriem novērojama aptaukošanās. Turklāt tas notiek arvien biežāk, ietekmējot visu vecumu cilvēku grupas visos pasaules reģionos. Šāda statistika un iedzīvotāju vēlme un vajadzība pēc viegla šīs problēmas risinājuma ir radījusi pieprasījumu pēc tādiem uztura bagātinātājiem, kuri palīdz zaudēt svaru. Viena no šāda veida aktīvajām sastāvdaļām, kas parādījusies pavisam nesen, ir hitīn-glukāns. Tā ir unikāla augu izcelsmes sastāvdaļa, dabīga šķiedrviela, kura spēj gremošanas traktā piesaistīt taukus un samazināt to uzsūkšanos, tādējādi nodrošinot slaidāku vidukli un vispārēju labsajūtu.

APRAKSTS

Kad runa ir par svara samazināšanu, pavisam vienkāršs padoms var būt daudz noderīgāks nekā visu diētas grāmatu izlasīšana, kalorjiu skaitīšana un porciju mērīšana: vienkārši ēdiet vairāk šķiedrvielu! Škiedrvielām vai uztura bagātinātājiem nepiemīt burvju spējas, kas spēj sadedzināt taukus. Tie vienkārši palīdz ātrāk radīt sāta sajūtu, un jums nepieciešams mazāks kaloriju daudzums un mazākas ēdiena porcijas.

TIENS Nutri-Shape Block kapsulu sastāvā ir vielas, kas veicina veselīgu tauku zudumu, palīdzot jums labāk izskatīties, kļūt veselākiem un vienkārši justies labāk. TIENS Nutri-Shape Block kapsulu sastāvā ietilpst hitīn-glukāns – īpaši kvalitatīva sastāvdaļa, kas veiksmīgi palīdz samazināt svaru un uzlabot organisma vispārējo stāvokli.

Hitīn-glukāns darbojas kā dabīgs magnēts, kas piesaista taukus un holesterīnu. Šī kombinācija rada nesagremojamu tauku savienojumus, kurus lipāzes enzīmi nespēj sašķelt, līdz ar to šie tauki neuzsūcas organismā. Kad šo tauku savienojumi nonāk tievajā zarnā, tie ir pārāk lieli, lai uzsūktos, tāpēc tie virzās caur zarnu traktu, nepiedaloties vielmaiņas procesā.

Ja meklējat drošu veidu kā efektīvi „bloķēt” taukus, samazinot vidukļa apkārtmēru un ķermeņa aptaukošanos, uztura bagātinātāji ar hitīn-glukānu, iespējams, ir tieši tas, kas jums vajadzīgs.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

TIENS Nutri-Shape Block kapsulu sastāvā ir augu izcelsmes hitīn-glukāns, kas iegūts no sēnēm. Tas ir dabīgs, nesatur no dzīvniekiem iegūtas sastāvdaļas, tādēļ šie produkti svara kontrolēšanai ir piemēroti arī veģetāriešiem un vegāniem. Hitīn-glukāns ir no sēnēm iegūta šķiedrviela, kas paredzēta, lai palielinātu ikdienā uzņemto šķiedrvielu daudzumu. Turklāt tas samazina arī uzņemto kaloriju daudzumu, jo hitīn-glukānam piemīt unikāla spēja piesaistīt tauku daļiņas.

Hitīn-glukāns ir nešķīstošs biopolimērs, kas sastāv no unikālas hitīna un beta-glukāna kombinācijas. Šīs vielas ir galvenās sēņu šūnu sieniņu sastāvdaļas. Tas tiek iegūts no pilnīgi atjaunojama, neizsīkstoša, izsekojama un nevainojamas kvalitātes resursa, un šī produkta tīrība ir vienāda vai augstāka par 95%. Šis produkts neizraisa alerģiju un nesatur ĢMO.

IEDARBĪBA

TIENS Nutri-Shape Block kapsulu sastāvdaļām ir sekojoša iedarbība:

- ievērojot diētu un lietojot hitīn-glukānu, tiek samazināta tauku uzkrāšanās audos;

- hitīn-glukāns piesaista 800 reižu vairāk tauku nekā pats sver – tas ir augstu novērtēts un atzīts, kā iedarbīgs un novatorisks līdzeklis tauku piesaistīšanai un holesterīna kontrolei: uzsūktie tauki un holesterīns tiek izvadīti no organisma kopā ar izkārnījumiem;

- tā kā hitīn-glukāns ir dabīga šķiedrviela, lietojot TIENS Nutri-Shape Block kapsulas, tiek palielināts ikdienā uzņemto šķiedrvielu daudzums.

SASTĀVDAĻAS: No Aspergillus niger iegūts hitīna un glikāna maisījums; kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze; stabilizētājs: taukskābju magnija sāļi; pretsalipes viela: silīcija dioksīds; krāsviela: titāna dioksīds

DEVA

Maksimālā ieteicamā ikdienas deva ir līdz 6 kapsulām dienā. Lietot pa 2 kapsulām 15 minūtes pirms galvenās maltītes, uzdzerot lielu glāzi šķidruma.

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Uzņemot šķiedrvielas, jālieto pietiekami daudz ūdens. Lietojot šīs kapsulas un neuzņemot pietiekamu ūdens daudzumu, pastāv aizrīšanās risks. Nelietojiet šo produktu, ja jums ir grūtības norīt. Vienmēr uzdzeriet pietiekami daudz ūdens, lai pārliecinātos, ka kapsulas nonāk kuņģī. Šīs kapsulas nav ieteicamas jauniešiem līdz 18 gadu vecumam un cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām.

 

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!