X
Piegāde : Lūdzu, izvēlēties adresi
Valsts  
Rajons
  
  
Cart Loading

TIENS tēja "Lipid Metabolic Management" (ES)

TIENS Antilipīdu tēja ir ķermeni atjaunojošu augu maisījums, kas satur ginostemmu.
PV: 10,85
BV: 10,85
Iegādāties Iestāšanās komplektu

TIENS Antilipīdu tēja ir ķermeni atjaunojošu augu maisījums, kas satur ginostemmu. Šis augs, ko ķīnieši sauc arī par „dienvidu žeņšeņ”, Ķīnā tiek uzskatīts par brīnumaugu jau gadsimtiem ilgi. Tā enerģiju paaugstinošās un imunitāti veicinošās īpašības izmantoja arī pirmais Kin (Qin) dinastijas imperators – Kin Ši Huangs (Qin Shi Huang).

APRAKSTS

Ginostemma (Jiaogulan), pazīstams kā „ķīniešu augs”, aug Ķīnas dienvidos. Tā satur trīsreiz vairāk aktīvo vielu ‒ saponīnu ‒ kā žeņšeņs, tāpēc ķīnieši Jiaogulan mēdz aprakstīt kā „līdzīgu žeņšeņ, bet labāku”. Tas tradicionāli tiek uzskatīts par ilgmūžības nodrošinātāju.

Ginostemma, saskaņā ar tradicionālo ķīniešu medicīnu, paaugstina organisma aizsargspējas, veicina vielmaiņas stabilizāciju, palīdz uzturēt asins lipīdu līdzsvaru un harmonizē ķermeņa funkcijas. Augā ir daudz aminoskābju, vitamīnu un minerālvielu (tostarp kalcijs, dzelzs, magnijs, fosfors, kālijs, selēns un cinks), kas ir būtiskas cilvēka organismam.

SASTĀVS

TIENS Antilipīdu tējas sastāvā ir ginostemmas (Gynostemma pentaphyllum) lapas, lotosa (Folium nelumbinis) lapas, hinīna koka (Cassia Tora) ‒ auga, kas pieder tauriņziežu dzimtai, sēklas un Ķīnā tūkstošiem gadu pazīstamās ķīniešu mezglzāles (Polygonum multiflorum) sakne. Lai uzlabotu citu sastāvdaļu iedarbību, tēja satur arī sešu šķirņu zaļo tēju.

Tējas lapas žāvē un apstrādā neliela tvaika daudzuma klātbūtnē. Visbūtiskāk ‒ tā netiek pakļauta fermentācijas procesam, tāpēc saglabā svarīgos vitamīnus un minerālvielas.

Augi, ko izmanto TIENS Antilipīdu tējā, veicina vispārēju organisma revitalizāciju. Kaut gan lielākajai daļai augu ir organismu attīrošas un antioksidanta īpašības, katram ir arī savas specifiskas īpašības. Piemēram, hinīna koka sēklas labvēlīgi ietekmē redzi, bet ķīniešu mezglzāles saknei ir pozitīva ietekme uz matu stāvokli.

IEDARBĪBA

            TIENS Antilipīdu tējas sastāvs palīdz organismam sasniegt vispārēju funkcionēšanas līdzsvaru:

  • veicina toksīnu izvadi un ir ar antioksidanta īpašībām;
  • palīdz uzturēt normālu lipīdu līmeni;
  • piemīt pozitīva ietekme uz redzi;
  • var aktivizēt un veicināt organisma dabīgās aizsargsistēmas darbību.

DOZĒŠANA

Viena glāze uzlējuma divreiz dienā, no rīta un vakarā.

Aplejiet vienu tējas maisiņu ar glāzi karsta (70-80°C) ūdens. Vēlams, apsedziet un ļaujiet 10 minūtes ievilkties.

Neto svars: 40 paciņas